Domovská stránka » O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Společnost alfadiz s.r.o. vznikla z důvodů růstu náročných požadavků zákazníků na komplexnost služeb při stavbě jejich nového domova, zařizování interiérů a také zkrášlováním zahrad včetně zahradních staveb. Ve všech oblastech, kterými se naše firma zabývá tj. dřevostavby, interiéry a zahradní stavby jsme využili vlastní zkušenosti získané dlouholetou činností v tomto oboru jak v České republice, tak v zahraničí.

Zajišťujeme také inženýring , to znamená veškeré činnosti od podání žádosti o stavbu až po její kolaudaci, resp. vydání souhlasu s užíváním stavby.

Spolupracujeme s projektanty – připravíme Vám projektovou dokumentaci rodinného domu pro všechny stupně řízení podle Vašich představ.

Spolupracujeme s bankami a pojišťovnami – zajistíme Vám potřebné dokumenty pro žádosti o úvěry či pojištění rodinného domu po jejím dokončení na klíč apod.

Dřevostavby alfadiz Hradec Králové

Dřevostavby

Technologie stavby nízkoenergetických dřevostaveb rámovou konstrukcí 2 x 4 (tzv.  two by four) uplatňovaná desítky let v zámoří, ale i v západní Evropě, umožňuje zákazníkovi realizovat prakticky jakoukoli dřevostavbu, co do velikosti, tak i v nízkoenergetickém či pasivním provedení a standardu.

Nesporně největší výhodou technologie je možnost realizovat v podstatě jakoukoli dřevostavbu od přízemních bungalovů přes podkrovní a patrové domy až po v současné době stále více vyhledávané moderní dřevostavby.

Interiéry

Interiéry

Při navrhování a následně při samotné realizaci interiérů rodinných domů a rekonstrukcí bytů a domů spolupracujeme se zkušenými bytovými architekty. Dokážeme tak zajistit prakticky jakékoli požadavky na interiér rodinného domu či bytu našich zákazníků.

Zahrady

Zahrady

Zahradní stavby i zahrady provádíme ve spolupráci s renomovanými zahradními architekty a projektanty.